Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich osób, które cenią sobie swój czas i potrafią doskonale organizować swoją pracę we własnym zakresie. Realizuj zlecenia na przewóz osób przy pomocy dedykowanej aplikacji i zarabiaj na własnych warunkach jako kierowca Glob Taxi!

Czym jest aplikacja Glob Taxi?

To przejrzysty program przeznaczony na urządzenia mobilne charakteryzujący się bardzo podobnym działaniem, jak ma to miejsce w przypadku popularnych obecnie aplikacji Uber czy Bolt. Jest on przy tym niezwykle łatwy w obsłudze i pozwala na skuteczną komunikację pasażerów z osobami świadczącymi usługi transportowe. Aplikacja funkcjonuje na terenie całej Warszawy i okolic, gdzie zdobyła sobie już spore uznanie, dlatego nie będą Państwo mieli jakichkolwiek trudności ze zdobyciem opłacalnych zleceń.

Przy jej użyciu warszawiacy bardzo często zamawiają np. transfery na Lotnisko Chopina lub Lotnisko Modlin. Warto również podkreślić, że aplikacja umożliwia zamówienie bagażówki, a także dowozu dzieci do szkoły, co pozwala jeszcze bardziej zwiększyć liczbę potencjalnych zleceń dla kierowców.

Praca jako kierowca na aplikacji Glob Taxi – korzyści

Jeżeli zdecydujesz się na rozpoczęcie pracy w charakterze kierowcy Glob Taxi, nie będziesz musiał zakładać własnej działalności gospodarczej. Nasza firma pomoże Ci w prawidłowym rozliczaniu zarobków, tak abyś mógł w pełni skupić się na obsłudze pasażerów – dzięki naszym usługom skutecznie zwiększysz swoje dochody i zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Warto nawiązać z nami współpracę nawet jeżeli nie posiadasz własnego samochodu – umożliwiamy wynajęcie komfortowych aut na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Współpraca z nami, czyli oficjalnym partnerem Glob Taxi, oznacza ponadto możliwość skorzystania ze zniżek na paliwo, specjalnego systemu IT do rozliczeń, a także profesjonalnego biura księgowego, które w określonych godzinach zajmuje się wyłącznie sprawami kierowców.

Nasze biuro stacjonarne zlokalizowane jest w Warszawie – w razie problemów nasi doświadczeni pracownicy chętnie Państwu pomogą.

Masz pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu!