Marzysz o pracy na własną rękę? Chcesz mieć niczym nieograniczoną swobodę w planowaniu własnego grafiku? A może zależy Ci po prostu na wyższych zarobkach? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak” to praca jako kierowca na aplikacji Opti Taxi jest właśnie dla Ciebie!

Czego potrzebuję, aby rozpocząć pracę z aplikacją Opti Taxi?

Wymagania są naprawdę niewielkie – wystarczy posiadać telefon z systemem operacyjnym Android i uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych (prawo jazdy kategorii B).

Nie dysponujesz własnym samochodem? Żaden problem – chętnie Ci go wynajmiemy w atrakcyjnej cenie!

Warto pamiętać, że oklejenie samochodu logiem Opti Taxi nie jest wymagane, można więc bez problemu jeździć na tej aplikacji pracując jednocześnie dla innych firm. Warto jednak to zrobić, aby skorzystać z dodatkowych przywilejów i benefitów. Oklejeni kierowcy mają np. priorytet przy wyborze zleceń.

Dlaczego warto zostać kierowcą Opti Taxi?

Mówiąc najprościej, jak się da – ponieważ to genialny sposób na zarobienie sporych pieniędzy w komfortowych warunkach. W tej pracy samodzielnie ustalasz swój grafik, a więc realizujesz dokładnie tyle zleceń, ile chcesz. Dzięki temu masz bezpośredni wpływ na swoją wypłatę – im więcej zleceń wykonasz, tym Twoje wynagrodzenie będzie wyższe. Jest to więc idealna praca dla osób ambitnych i lubiących działać na własnych zasadach.

Dzięki współpracy z Eternis będziesz mógł całkowicie poświęcić się przewozom osobowym. Wszystkie rozliczenia załatwimy za Ciebie – wiemy bowiem doskonale, jak cenny jest Twój czas. Kierowcy, którzy zdecydują się na współpracę z nami, zyskają ponadto możliwość korzystania z profesjonalnego biura księgowego, a także ubezpieczenie zdrowotne i wszelką pomoc prawną w razie jakichkolwiek problemów.

Dlaczego warto wybrać właśnie aplikację Opti Taxi?

Przede wszystkim dlatego, że jest obecnie bardzo popularna w wielu miastach, gwarantuje więc kierowcom dostęp do ogromnej liczby zleceń. Zaletą aplikacja jest również niezwykle intuicyjna obsługa, a także atrakcyjny system prowizyjny.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy i zapewnimy Ci kompetentne doradztwo! Zapraszamy do nas!