Начните зарабатывать уже сегодня - свободный график работы

Напишите нам:

НАЧНИТЕ ЕЗДИТЬ И ЗАРАБАТЫВАТЬ

Есть автомобиль?

Начните работу прямо сейчас. Именно Вы определяете, когда и сколько Вы работаете, а также является ли работа водителя Вашим основным или дополнительным источником заработка.

ПОЧЕМУ СТОИТ ВЫБРАТЬ ETERNIS?

РАЗЛИЧНЫЕ ВИДЫ ТРУДОУСТРОЙСТВА

ОФИСЫ В КРУПНЕЙШИХ ГОРОДАХ ПОЛЬШИ

КОМАНДА СПЕЦИАЛИСТОВ

ОБСЛУЖИВАНИЕ НА 7 ЯЗЫКАХ

ПАКЕТ БОНУСОВ И СКИДОК

ПОЛНОЕ БУХГАЛТЕРСКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ НА МЕСТЕ

ПАНЕЛЬ ВОДИТЕЛЯ ETERNIS

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ САМЫЕ ЛУЧШИЕ УСЛОВИЯ РАСЧЕТА ЗАРАБОТНОЙ ПЛАТЫ. МЫ РАССЧИТЫВАЕМ МНОЖЕСТВО ПРИЛОЖЕНИЙ. ВСЕ В ОДНОМ МЕСТЕ.

ПОЧЕМУ СТОИТ РАБОТАТЬ ВОДИТЕЛЕМ В ЭТЕРНИС?

СТАВКА

Приложениями пользуется все больше и больше людей, практически каждый месяц можно наблюдать увеличение количества заказов.

ГРАФИК

Абсолютная свобода в планировании своей работы – Вы выполняете столько поездок в неделю, сколько хотите и поэтому, Ваша прибыль зависит исключительно от Вас.

Выплата

Вы можете получать денежные переводы каждуюнеделю или реже – выбирайте сами.

ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ ВОДИТЕЛЕЙ

Oferujemy Ci pracę jako kierowca TAXI z możliwością jazdy na następujących aplikacjach:

Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, a dzięki współpracy z nami, możesz zająć się wyłącznie rozwożeniem pasażerów – wszystkimi formalnościami i rozliczeniami podatkowymi zajmiemy się my.

Korzyści z pracy jako kierowca na aplikacji Uber, Bolt, Free Now, OPTI TAXI, GLOB TAXI

Oferta skierowana jest zarówno do kierowców dysponujących własnym samochodem, jak i dla tych, którzy jeszcze go nie posiadają. Można bowiem wypożyczyć u nas w pełni wyposażone (między innymi w kasotaksometr, kompleksowy zestaw oznaczeń, terminal do płatności bezgotówkowych) pojazdy w bardzo atrakcyjnej cenie. Poznaj naszą ofertę wynajmu aut.

Ogromną korzyścią jazdy na wspomnianych aplikacjach Uber, Bolt, Free Now, OPTI TAXI, czy GLOB TAXI jest również oczywiście niczym nie ograniczona wolność w planowaniu swojej pracy – realizujesz tyle przejazdów tygodniowo ile chcesz, a więc to, ile zarobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Z aplikacji korzysta coraz więcej osób, praktycznie w każdym miesiącu można zaobserwować wzrost liczby zleceń. Ze względu na swoją popularność, aplikacji tych można używać do zamawiania usług transportu samochodowego w bardzo wielu polskich miastach, zwłaszcza tych największych, a w przyszłości liczba miejscowości objętych zasięgiem Uber, Bolt, Free Now, OPTI TAXI, GLOB TAXI z pewnością będzie tylko rosnąć.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Eternis?

Z wielu powodów. Przede wszystkim, jako renomowany partner Uber, Bolt, Free Now, OPTI TAXI, GLOB TAXI, jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie załatwić wszystkie formalności i przygotować Ciebie i Twój samochód do rozpoczęcia pracy. W branży działamy już od lat, więc nie musisz się obawiać, że przygotowane przez nas rozliczenia będą zawierały błędy – zawsze działamy w pełni profesjonalnie i wypłacamy wynagrodzenie w systemie tygodniowym.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, zyskasz ponadto dostęp do atrakcyjnych rabatów na stacjach paliw, a także dostęp do nowoczesnego systemu IT, gdzie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące realizowanych przez siebie przejazdów przedstawione w przejrzysty sposób.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania