To jedna z najnowszych usług na polskim rynku do zamawiania jedzenia z dowozem – została udostępniona w połowie 2020 roku. Jednak Bolt Food bardzo szybko stał się poważną konkurencją dla liderów w branży i dzisiaj korzystają z niego tysiące użytkowników w wielu europejskich krajach. Nic więc dziwnego, że rośnie zapotrzebowanie na dostawców, jeżeli więc szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy lub zamierzasz pracować w pełnym wymiarze godzin, serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Praca jako dostawca jedzenia Bolt Food – wszystko, co musisz wiedzieć 

Tego rodzaju praca łączy w sobie cały szereg zalet, do których należy między innymi możliwość planowania grafiku stosownie do własnych preferencji, brak konieczności zakładania działalności gospodarczej, wysokie wynagrodzenie oraz cotygodniowa, terminowa wypłata zarobionych pieniędzy. Warto również pamiętać, że aby zostać dostawcą na aplikacji Bolt Food, nie trzeba posiadać prawa jazdy – zamówienia można bez problemu realizować przy użyciu roweru, skutera, a nawet hulajnogi. Wszystko to sprawia, że kurierem można zostać praktycznie każdy, wystarczy się z nami skontaktować.

Nie musisz się przy tym jakkolwiek ograniczać, u nas możesz bowiem realizować zamówienia dla nawet kilku aplikacji jednocześnie, np. dla Glovo czy Uber Eats.

Postaw na Eternis, doświadczonego partnera firm przewozowych!

Jeżeli zdecydujesz się na rozpoczęcie pracy na aplikacji Bolt Food, pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Nasi pracownicy zajmą się profesjonalnym rozliczaniem zrealizowanych przez Ciebie dostaw, więc nie musisz się przejmować jakimikolwiek kwestiami podatkowymi lub związanymi z księgowością. Wszystkim współpracującym z nami kurierom zapewniamy dostęp do usług specjalistycznego biura księgowego, które pozwala im się skupić w 100% na zarabianiu pieniędzy.

Oferujemy oczywiście nie tylko rozliczenia. Można u nas wynająć choćby dobrze wyposażone auta w dobrej cenie, gwarantujemy też cały szereg atrakcyjnych benefitów, np. zniżki na paliwo, darmowe rozliczenia za polecenie, a także dostęp do nowoczesnego systemu w IT, który zagwarantuje Ci doskonałą kontrolę nad wszystkimi zarobkami.

Masz pytania dotyczące pracy jako dostawca Bolt Food? Chętnie na nie odpowiemy!