logo
profile icon

BOLT FOOD - ZOSTAŃ DOSTAWCĄ

Napisz do nas

banner

ABY ZACZĄĆ PRACĘ WYSTARCZY, ŻE:

JESTEŚ PEŁNOLETNI

POSIADASZ ŚRODEK TRANSPORTU (ROWER, HULAJNOGA, SKUTER, AUTO)

POSIADASZ SMARTFON

TORBA DO DOSTAW (ZAMÓWISZ JĄ Z NASZĄ POMOCĄ LUB ODBIERZESZ W JEDNYM Z NASZYCH BIUR STACJONARNYCH)

DLACZEGO WARTO Z BOLT FOOD?

STAWKA

Stawka godzinowa kuriera Bolt Food zaczyna się od 20 zł za godzinę. Średnie zarobki naszych kurierów kształtują w granicach od 400 zł do nawet 2600 zł tygodniowo.

GRAFIK

Pamiętaj, że to Ty sam ustalasz grafik oraz rejon, w którym chcesz pracować. Co za tym idzie, wysokość wynagrodzenia zależna jest tylko od Ciebie!

PRZELEWY

Przelewy otrzymujesz od nas co tydzień, co dwa – to Ty wybierasz!

STEP BY STEP- KROKI DO ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY

1

ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO DOSTAWCA

W pierwszej kolejności zarejestruj się na stronie: https://tinyurl.com/5vtw2r4b. Podczas rejestracji podaj nazwę partnera (Eternis) oraz nasz NIP (521 380 81 31)

2

ZAREJESTRUJ SIĘ W PANELU DOSTAWCY ETERNIS

Zarejestruj się w panelu na: https://panel.eternis.pl/rejestracja i wypełnij umowy, które niezbędne są do rozpoczęcia współpracy.

3

ZAMÓW TORBĘ

Zamów torbę termiczną niezbędną do wykonywania dostaw. Torbę Bolt Food możesz otrzymać również od nas w jednym z naszych biur stacjonarnych. Masz już inną torbę termiczną? Nie musisz zamawiać kolejnej!

4

AKTYWUJ KONTO KURIERA

Po skończonej rejestracji dopisany jesteś do listy oczekującej na dane miasto. Czas aktywacji konta różni się w zależności od zapotrzebowania na dane miasto. Rejestracja i kontakt ze strony Bolt Food nie powinien trwać dłużej niż 3 dni.

5

CZAS ZARABIAĆ!

Jesteś gotowy do pracy! Włącz aplikację, przejdź w tryb online i zarabiaj z Bolt Food i Eternis!

SKUTER DO WYNAJĘCIA DLA CIEBIE OD ZARAZ!

Chcesz zacząć pracę jako kurier na aplikacjach, ale nie masz czym dostarczać? Możesz wypożyczyć skuter u nas! (Na razie oferta dostępna tylko na terenie Warszawy). Zainteresowany?

POMOC 7 DNI W TYGODNIU!

Dla naszych kurierów oferujemy pomoc w szybkim rozpoczęciu współpracy oraz na każdym jej etapie. Jesteśmy dla Ciebie 7 dni w tygodniu.

ZARABIAJ TAKŻE NA INNYCH APLIKACJACH JAKO DOSTAWCA:

iconiconiconiconiconicon