Posiadasz własny samochód, lubisz jeździć i chciałbyś dobrze zarobić? Jeśli tak, to praca z aplikacją Bolt jest dla Ciebie idealna! Zostań kierowcą realizującym przejazdy dla klientów indywidualnych i bądź sam sobie szefem – to, ile zarobisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, bo to Ty ustalasz swój grafik.

Kierowca Bolt – korzyści ze współpracy z naszą firmą

Dzięki nam będziesz mógł się skoncentrować na ty, co najważniejsze – na obsłudze klientów. My załatwimy resztę formalności, z którymi zazwyczaj wiąże się prowadzenie własnej działalności, dlatego właśnie nie musisz zakładać własnej firmy, by współpracować z firmą Bolt.

Współpraca z nami przekłada się na realne korzyści dla Ciebie – gdy inni muszą ślęczeć nad dokumentami, aby poprawnie się rozliczyć, co często jest bardzo problematyczne, zwłaszcza dla tych osób, które nigdy nie prowadziły własnej działalności gospodarczej, Ty możesz przyjmować zlecenia z aplikacji i zarabiać jeszcze więcej! Zaoszczędzony czas możesz także spędzić z rodziną lub po prostu odpocząć – bo wypoczęty kierowca często jest dużo lepiej oceniany przez klientów, co także przekłada się pośrednio na wyższą wypłatę.

Rozliczenia przychodów kierowcy ze zleceń realizowanych za pośrednictwem aplikacji Bolt

Nasz profesjonalny zespół ekspertów posiada bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, dzięki temu masz pewność, że Twoje rozliczenia zawsze będą zrealizowane w terminie. Tylko od Twojej decyzji zależy, kiedy otrzymasz wypłatę – nasza współpraca odbywa się w całości na Twoich warunkach.

Oczywiście oferujemy nie tylko rozliczenia, zapewniamy także kompleksową pomoc prawną i księgową. Nie musisz obawiać się kontroli z Inspekcji Transportu Drogowego, nasi prawnicy udzielą Ci pełnego wsparcia, a w razie nałożenia grzywny, weźmiemy ją na siebie!

Masz również możliwość korzystania z nowoczesnego systemu IT, który pozwala Ci na szybkie sprawdzenie zarobków, rozliczenie faktur, a także uzyskanie zniżki na paliwo i części samochodowe.

Nie czekaj, zostań kierowcą Bolt już dziś!