Szukasz pracy jako kierowca? Nie lubisz ciągłego nadzoru i lepiej czujesz się mogąc samemu planować własną pracę? Zacznij jeździć i zarabiać z aplikacją Free Now!

Czym właściwie jest aplikacja Free Now?

To intuicyjny w obsłudze program na smartfony, który w prosty sposób łączy pasażerów z kierowcami taksówek. Jako kierowca Free Now, uzyskasz dostęp do tysięcy zleceń, między innymi od turystów potrzebujących transferu z lub na lotnisko – i to bez potrzeby oczekiwania przed terminalem, ponieważ wdrożyliśmy sprawiedliwy system rozdzielający kursy dla kierowców znajdujących się w okolicy.

Jeżeli natomiast zrealizujesz określoną liczbę kursów, możesz liczyć na atrakcyjny bonus do wynagrodzenia!

Aplikacja dostępna jest w ponad 100 europejskich miastach – w Polsce funkcjonuje ona w Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, a także w Katowicach i całej strefie GOP.

Dlaczego warto zostać kierowcą Free Now?

Warto przede wszystkim podkreślić, że pracując jako kierowca realizujący kursy na aplikacji, nie musisz iść na jakiekolwiek kompromisy – sam ustalasz swój grafik, nie masz obowiązkowych dyżurów, czy określonej liczby godzin do przepracowania. Nie musisz także rezygnować z innej pracy, którą obecnie wykonujesz, np. dla korporacji taksówkarskiej – na aplikacji możesz jeździć w swoim wolnym czasie, gdy będziesz chciał po prostu nieco dorobić.

Dużą zaletą tej pracy jest również to, że wypłatę otrzymujesz każdego tygodnia – koniec z uciążliwym oczekiwaniem na koniec miesiąca! Aplikacja umożliwia ponadto zaplanowanie dnia pracy z wyprzedzeniem, wystarczy wówczas przyjmować zamówienia na kursy w określonych godzinach, co niewątpliwie jest dużym ułatwieniem dla kierowców ceniących sobie porządek.

Czy warto się okleić jako kierowca Free Now?

Oczywiście! Wiąże się to z całym szeregiem benefitów, które obejmują między innymi rabaty na paliwo, możliwość obsługiwania ważnych imprez kulturalnych, czy pierwszeństwo w otrzymywaniu zleceń.

Zostań kierowcą TAXI już dziś! Nie masz własnego samochodu? Skontaktuj się z nami, chętnie Ci go wypożyczymy!