Jeżeli liczysz na bardzo dużą liczbę dobrze płatnych zamówień, to praca na tej aplikacji z pewnością okaże się doskonałym wyborem. Glovo jest na rynku już od ponad 5 lat, jednak w Polsce zdobyło popularność dopiero niedawno – w okresie pandemicznym. Dzisiaj jest to jedna ze zdecydowanie najczęściej pobieranych aplikacji, co oczywiście przekłada się na ogromne zapotrzebowanie na dostawców.

Zostań dostawcą Glovo – zarabiaj kiedy i ile chcesz!

Aplikacja wyróżnia się na tle konkurencji tym, że nie służy tylko do zamawiania jedzenia z restauracji i innych punktów gastronomicznych – za jej pomocą można zamówić praktycznie wszystko, także asortyment wielu popularnych sieci sklepów, takich jak Biedronka, Lidl, Auchan czy Żabka. W samej Polsce korzysta z niej już kilka milionów unikalnych użytkowników!

Glovo oferuje bardzo atrakcyjny system pracy: to sam dostawca decyduje kiedy pracuje i przez ile czasu, może również samodzielnie przebierać w zamówieniach i decydować się jedynie na te, które są dla niego najbardziej opłacalne. Aby rozpocząć pracę jako kurier nie trzeba mieć wcale prawa jazdy – dostawy można realizować własnym rowerem, skuterem, a nawet hulajnogą. Mile widziani są również oczywiście kierowcy z własnym samochodem, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z Eternis, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty na paliwo, które pozwolą Ci jeszcze bardziej zwiększyć dochody.

Dlaczego warto wybrać Eternis na swojego partnera Glovo?

Postaramy się przedstawić najważniejsze zalety współpracy z Eternis w możliwie jak najbardziej klarowny sposób:

  • nie musisz zakładać własnej działalności i samodzielnie rozliczać się z podatków – wszystko załatwiamy za Ciebie
  • jeżeli jesteś kierowcą, możesz zaoszczędzić nawet do 20 groszy na litrze paliwa dzięki naszym kartom Circle K
  • gwarantujemy pełną obsługę księgową w jednym z naszych biur zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie i Wrocławiu
  • zyskujesz dostęp do nowoczesnego systemu IT, w którym w wygodny sposób możesz zarządzać swoimi zarobkami
    i wgrywać faktury
  • to Ty jesteś swoim własnym szefem jako dostawca Glovo – my tylko pomagamy Ci oszczędzić cenny czas i zwiększyć
    dochody

To oczywiście tylko kilka zalet, chętnie opowiemy Ci więcej o współpracy z Eternis. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz! Zapraszamy serdecznie!