Chcesz mieć możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy wtedy, gdy akurat masz na to czas i ochotę? Posiadasz własny samochód, skuter lub rower? Jeżeli tak, to oferta pracy jako dostawca jedzenia Uber Eats z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Uber Eats – jedna z najpopularniejszych aplikacji służących do zamawiania jedzenia

To jedna z tych aplikacji, którą kojarzy praktycznie każdy, kto przez ostatnie kilka lat choć sporadycznie zamawiał jedzenie przez Internet. Jej atutem jest prostota, doskonała intuicyjność obsługi, możliwość opłacania zamówień przy użyciu tego samego konta, z którego korzystamy do zamawiania przejazdów osobowych, a także szeroka dostępność usług. Współpracują z nią bowiem tysiące lokali zlokalizowanych w kilkudziesięciu polskich miastach, a ich liczba z czasem będzie tylko rosnąć.

Dzięki ogromnej popularności Uber Eats, dostawcy nie mogą narzekać na brak zleceń – jest ich tak dużo, że wypracowanie stałego wynagrodzenia na określonym poziomie nie stanowi żadnego problemu nawet dla osób nowych w branży.

Korzyści z pracy jako dostawca na aplikacji Uber Eats po wyborze firmy Eternis na swojego partnera rozliczeniowego

Często nie warto jednak działać wyłącznie na własną rękę i połączyć siły z doświadczonym partnerem, takim jak Eternis. Nie trzeba wówczas zakładać własnej działalności gospodarczej, pamiętać o ubezpieczeniu, weryfikować poprawności rozliczeń z instytucjami podatkowymi i załatwiać całego szeregu innych uciążliwych formalności.

Dzięki nam będziesz mógł lub mogła skupić się wyłącznie na realizacji kolejnych zamówień, zamiast tracić cenny czas na kwestie, które lepiej powierzyć specjalistom. Naszym partnerom zapewniamy bowiem profesjonalną obsługę księgową, dostęp do atrakcyjnych benefitów w postaci chociażby rabatów na paliwo, możliwość wynajęcia samochodów, a także pełną przejrzystość współpracy – wszystkie zarobki sprawdzisz w komfortowy sposób w udostępnionym przez nas nowoczesnym systemie IT.

W żaden sposób nie będziemy ograniczać Twojej wolności! Pracując jako dostawca na aplikacji Uber Eats, samodzielnie ustalasz swój grafik, wybierasz tylko te zamówienia, które Ci odpowiadają i zarabiasz na własnych zasadach.

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły współpracy? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz!