Posiadasz własny samochód i chciałbyś pracować na własny rachunek, lecz odstręczają Cię piętrzące się formalności związane z rozliczaniem przychodów? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Zostań kierowcą na aplikacji Uber, bądź sam sobie szefem i pracuj tylko w takich godzinach, które Ci odpowiadają.

Praca jako kierowca na aplikacji Uber – jak to wygląda w praktyce

Jeżeli zdecydujesz się z nami współpracować, w żaden sposób nie będziemy Cię ograniczać. Samemu ustalisz swój grafik i będziesz mógł elastycznie nim zarządzać, w zależności od ilości dostępnego czasu, czy swoich indywidualnych potrzeb.

Ty realizujesz zlecenia transportowe dla swoich klientów, a my zajmujemy się całą stroną formalną Twojej działalności – przygotowujemy profesjonalne, precyzyjne rozliczenia i przelewamy należne Ci pieniądze w wybranym przez Ciebie terminie.

Uber jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji umożliwiających znalezienie usług transportu samochodowego w rozsądnej cenie, więc na brak zleceń z pewnością nie będziesz narzekał.

Korzyści ze współpracy kierowcy z profesjonalnym partnerem rozliczeniowym

Oprócz braku konieczności zajmowania się rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i innymi organami, zapewniamy również cały wachlarz przydatnych benefitów i świadczeń, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję i czuć się bardziej komfortowo realizując przejazdy.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej, dzięki czemu nie musisz już obawiać się Inspekcji Transportu Drogowego – zatrudniani przez nas prawnicy chętnie Ci pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z przepisami.

Jeżeli rozpoczniesz z nami współpracę jako kierowca na aplikacji Uber, zyskasz dostęp do atrakcyjnych rabatów na paliwo oraz części samochodowe, dzięki czemu jeszcze bardziej ograniczysz koszty operacyjne.

Zapewnimy Ci również możliwość korzystania z nowoczesnego systemu IT, za pomocą którego będziesz mógł na bieżąco monitorować swoje przychody.

Zacznij wreszcie żyć tak jak chcesz! Zostań kierowcą na aplikacji Uber!