logo
profile icon

UBER DRIVER - ZOSTAŃ KIEROWCĄ

Napisz do nas

banner

ABY ZACZĄĆ PRACĘ WYSTARCZY, ŻE:

MASZ 20 LAT

POSIADASZ AUTO (ROCZNIK MAX. 2003R LUB NOWSZY)

PRAWO JAZDY MINIMUM ROK CZASU

POSIADASZ SMARTFON/TABLET

DLACZEGO WARTO Z UBER?

STAWKA

Średnie zarobki naszych kierowców kształtują w granicach od 500 zł do nawet 3000 zł tygodniowo. Nasi najlepsi kierowcy zarabiają ponad 8000 zł miesięcznie.

GRAFIK

Pamiętaj, że to Ty sam ustalasz grafik, w którym chcesz pracować. Co za tym idzie, wysokość wynagrodzenia zależna jest tylko od Ciebie!

PRZELEWY

Przelewy otrzymujesz od nas co tydzień lub rzadziej - to Ty wybierasz!

DODATKI

Kierowca Uber może liczyć również na extra dodatki: stawki gwarantowane, bonusy, czy pieniądze za polecanie nowych kierowców.

STEP BY STEP- KROKI DO ROZPOCZĘCIA WSPÓŁPRACY

1

PRZEŚLIJ NAM WYMAGANE DOKUMENTY

Wyślij do nas informację o chęci rozpoczęcia pracy jako kierowca w aplikacji Uber. Szanujemy Twój czas, dlatego konto kierowcy Uber chętnie stworzymy za Ciebie. Przygotuj poniższe dokumenty i dane.

Skontaktuj się z nami. Listę potrzebnych dokumentów dostaniesz od nas mailem lub SMS’em. 720 760 760

2

ZAREJESTRUJ SIĘ W PANELU KIEROWCY ETERNIS

Zarejestruj się w panelu na: https://panel.eternis.pl/rejestracja i wypełnij umowy, które niezbędne są do rozpoczęcia współpracy.

Założyłeś konto w Uber samodzielnie lub chcesz zmienić partnera rozliczeniowego na Eternis? Wyślij nam: adres e-mail z aplikacji Uber oraz miasto, w którym będziesz pracować, wyślemy Ci zaproszenie do naszej floty.

3

POBIERZ APLIKACJĘ UBER DRIVER

Pobierz aplikację na Android lub iOS.

4

WŁĄCZ APLIKACJĘ I ZARABIAJ!

Gratulacje! Twoje konto Uber jest już gotowe! Czas przejść w tryb online i zacząć zarabiać! Chcesz zarabiać jeszcze lepiej? Połącz swoje zarobki z innymi aplikacjami jak Bolt czy Free Now. To się naprawdę opłaca.

SAMOCHÓD DO WYNAJĘCIA DLA CIEBIE OD ZARAZ!

Jeśli nie posiadasz auta, a chcesz zarabiać jako kierowca, skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualną ofertę wynajmu naszych flotowych aut.

POMOC 7 DNI W TYGODNIU!

Dla naszych kierowców oferujemy wynajem samochodów oraz pomoc w szybkim rozpoczęciu współpracy na każdym jej etapie. Jesteśmy dla Ciebie 7 dni w tygodniu.

ZARABIAJ TAKŻE NA INNYCH APLIKACJACH JAKO KIEROWCA:

iconiconiconicon