Poszukujesz pracy z elastycznym grafikiem? Chcesz zarabiać proporcjonalnie do przepracowanego czasu i zgarniać 100% napiwków dla siebie? To prostsze niż myślisz! Wystarczy, że zatrudnisz się jako dostawca jedzenia na aplikacji Wolt – nie musisz przy tym posiadać jakiegokolwiek doświadczenia, bardzo chętnie Cię przeszkolimy, tak aby nowa praca sprawiała Ci satysfakcję i umożliwiała osiąganie wysokich zarobków już od samego początku.

Co trzeba wiedzieć o pracy jako dostawca jedzenia Wolt?

Decydując się na realizację zamówień na tej aplikacji, zyskujesz przede wszystkim niczym nieograniczoną wolność, której trudno szukać w jakimkolwiek innym zawodzie. Z dnia na dzień stajesz się swoim własnym szefem i tylko od Ciebie tak naprawdę zależy, ile zarobisz. Możesz jeździć np. kilka godzin dziennie, w same weekendy, a nawet wyłącznie nocą. To również Ty decydujesz, w jaki sposób dostarczasz jedzenie do klienta – rowerem, skuterem czy samochodem.

Obecnie aplikacja Wolt działa w 12 największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Katowicach, Gdańsku, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Gdyni, Lublinie, Szczecinie oraz Łodzi. Firma rodem z Finlandii działa w naszym kraju już od ponad 3 lat i zdążyła w tym czasie nawiązać współpracę z setkami restauracji, więc pracując jako dostawca jedzenia na pewno nie będzie brakowało Ci zleceń.

Co zyskujesz wybierając Eternis na swojego partnera rozliczeniowego?

W branży działamy już od lat, praktycznie od momentu, gdy firmy umożliwiające zamawianie jedzenia przez dedykowane aplikacje dopiero wchodziły na polski rynek. Rozpoczynając z nami swoją karierę jako dostawca Wolt, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie księgowe, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i rozbudowany pakiet benefitów, wśród których znajdziesz choćby rabaty na paliwo czy karty sportowe “OK System”.

Nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej – wszystkimi rozliczeniami zajmiemy się my, a Ty będziesz mógł skupić się w pełni na realizacji zamówień w aplikacji Wolt. Nasza współpraca będzie odbywać się na przejrzystych warunkach, ponieważ udostępnimy Ci nowoczesny system IT, w którym łatwo będzie Ci sprawdzać status płatności oraz wysokość wypłat – wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej o pracy na aplikacji Wolt? Nie czekaj, zadzwoń do nas już dziś!